אילן כל בו לרכב - לוגו
 
 
 
 
072-3100918
זהו מספר מקשר  הסבר על מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אביזרים לרכב

 
 
 
 
 
 
 
באילן כלבו לרכב מתמחים בהתקנת מערכות לרכב כבר למעלה מ- 25 שנים. בחנות שלנו מלאי גדול וזמין של אביזרי רכב איכותיים לנסיעה נוחה ובטוחה יותר.
 
 
1.מדרכות צד ומגלשיים לכל סוגי הג'יפים – גם משדרג את הנראות, גם משפר את נוחות הכניסה לרכב וגם שומר על הרכב מפני דלתות של רכבים שעלולות לשרוט אותו.
 
 
 
 
 
 
 
 
2. מערכות מולטימדיה אנדרואיד – מערכת מולטימדיה מקורית לכל סוגי הרכבים עם מע' הפעלה אנדרואיד שמאפשרת להפעיל בקלות מגוון אפליקציות (למשל יוטיוב, וויז, פנגו ועוד). המערכת מגיעה עם מסך טאץ' איכותי, דיבורית BT, חיבור AUX, חיבור USB וחיבור למצלמת רוורס.
 
 
 
 
 
 
 
 
3. דיבורית BT – המכשיר המתקדם, הבטוח והנוח ביותר שיאפשר לכם להישאר תמיד זמינים, לנהל שיחות בזמן נהיגה ולשמור על קשר עם כל מי שיקר לכם מסביב לשעון.
 
 
 
דיבורית BT
 
 
 
 
 
4. כיסויים לרכב – כיסויים למושבים ברכב הם כבר מזמן לא רק עניין אסתטי. הם גם עוזרים לשמור על הניקיון ברכב. הרכב התלכלך? פשוט שולפים את הכיסויים, מכבסים או מחליפים באחרים.
 
 
HR
 
 
 
FOGEL
 
 
 
 
 
 
כיסויים לרכב
 
 
 
 
5. מצלמת דרך – מגוון רחב של מצלמות דרך איכותיות, עם אפשרות לצילום מחוץ לרכב ובתוכו, לתיעוד טיולים, תאונות (חס וחלילה), דוחות שהתקבלו לא בצדק וכדומה.
 
 
 
 
 
 
 
 
6. מודם לרכב – מודם לרכב מאפשר לתפעל מערכות מולטימדיה שנתמכות באינטרנט. מעכשיו יהיה לכם אינטרנט בכל זמן ובכל מקום!
 
 
 
מודם לרכב
 
 
 
 
 
7. שכפול מפתוח – אנחנו משכפלים בשבילכם את כל סוגי השלטים והמפתחות לרכב, כולל שלטים לשערים ולתריסים חשמליים. נוחות מקסימלית זה המוטו שלנו.
 
 
 
שכפול מפתוח
 
 
 
 
 
8. IGO GPS – בארץ או בחו"ל, תמיד טוב שיש עוד תוכנת ניווט שתלווה אתכם בדרכים. אצלנו תוכלו לקבל את כל עדכוני המפות לתוכנת הניווט IGO.
 
 
 
IGO
 
 
 
 
 
9. שעון KIDI – לצערנו בזמן האחרון תופעת הבריונות תפוסת תאוצה ואנחנו רוצים לעשות הכול כדי להגן על ילדינו. עם שעון קידי ניתן לדעת בכל רגע נתון היכן הילד נמצא, ואפילו אפשר להאזין לסביבה שבה הוא נמצא. קיים גם לחצן מצוקה. לנוחותכם, קיים גם דגם עם מצלמה.
 
 
 
שעון KIDI
 
 
 
 
 
10. גגון לרכב – אוהבים טיולי שטח? צריכים להוביל מטען? אצלנו תמצאו את כל סוגי הגגונים לכל סוגי הרכבים, כולל מתקני נשיאה לאופניים. כך תוכלו לנצל באופן אופטימלי את יכולת ההובלה של הרכב שברשותכם.
 
 
 
גגון לרכב
 
 
 
 
נשמח להציע לכם מגוון רחב של אביזרי רכב איכותיים בהתאמה אישית לכך צורך שיש לכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים: 072-3100918